Volvo Navigatie Reparatie
“Kan disk niet lezen”
Volvo RTI navigatie reparatie
Volvo navigatie: kan disk niet lezen
Wanneer uw Volvo navigatiesysteem niet meer naar behoren werkt en de melding “Kan disk in DVD-speler niet lezen” geeft, is het aan revisie toe. De melding wordt gegenereerd doordat het elektronisch circuit doorgeeft dat de laser in de DVD-drive is versleten.
Wij kunnen uw Volvo RTI navigatiesysteem snel, vakkundig en conform de fabrieksspecificaties repareren.
Wij beschikken naast de nodige vakkennis ook over de originele onderdelen waardoor wij u kunnen garanderen dat uw navigatiesysteem weer zal werken als vanouds.
Ik heb een Volvo Navigatie en ik wil graag:
Kosten: € 245,00 incl. btw excl. eventuele verzendkosten.
Verzending binnen Nederland 12,50 euro incl. btw.
Verzending naar Belgie/Luxemburg 15,00 euro incl. btw.
Uw garantie is 2 jaar op vervangen onderdelen en arbeidsloon.
Let op:
- Bij het uit-en inbouwen van de navigator het contact uit zetten en de sleutel uit het contactslot nemen.
- Bij het losnemen van de bekabeling de groene power-connector als eerste losnemen.
- Bij het terug aansluiten van de bekabeling de groene power-connector als laatste in de navigator steken.
Vergeet u niet een briefje met uw naam en adresgegevens en e-mailadres mee te sturen.
Ook de door u gebruikte DVD a.u.b. meesturen.
Mocht u nog vragen hebben dan kunt u altijd vrijblijvend contact met ons opnemen.
Wij bouwen de Volvo navigatie DVD-drive voor u uit- en in. Hiervoor maakt u een afspraak (tel: +31 (0)36 546 9565).
Het demonteren en reviseren van uw Volvo navigatiesysteem duurt ongeveer 1 uur. U kunt hierop wachten onder het genot van een kopje koffie of thee in onze visitors lounge.
Totale kosten: € 270,00 incl. btw
Uw garantie is 2 jaar op vervangen onderdelen en arbeidsloon.

Vakkundig. Garantie. Prijs/Kwaliteit.
Dat zijn de redenen waarom men kiest voor Corona Beeldtechniek.
Volvo modellen*:
Volvo C30 -C70
Volvo S40 – S60 – S70 – S80
Volvo V40 – V50 – V70
Volvo XC60 -XC70 -XC80 -XC90
*Tot bouwjaar 2008/2009
Klaar terwijl u wacht
Voor slechts € 245,00 incl. btw reviseren wij uw Volvo navigatiesysteem.
Tegen geringe meerprijs bouwen wij de DVD-drive tevens voor u uit- en in (enkel op afspraak).
Het repareren van het Volvo navigatiesysteem duurt gemiddeld ongeveer 1 uur. U kunt onder het genot van een kopje koffie of een drankje hierop wachten in onze visitors lounge.
Neem contact op
Laat ons weten hoe wij u van dienst kunnen zijn. Indien u een reparatie wilt aanmelden, vergeet dan niet te vermelden om welk merk en type product het gaat.